kobieca strona budownictwa…

O mnie

Poranna kawa…

Wstałam z pełną głową pomysłów, mam nadzieję, że w ciągu dnia nie wyparują w niewytłumaczalny sposób :) Piję poranną kawę jak przystało na przyszłą Panią Inżynier! Ponieważ Pani Inżynier musi być gotowa na to, że zaczyna swój dzień bardzo wcześnie i kończy późno w nocy :( Osobiście przygotowuję się do tego jeszcze psychicznie, bo poranne wstawanie nie jest moją domeną i codziennie przychodzi mi z ogromnym trudem. Wiem również, że Pani Inżynier będzie swoją pracę nosić w myślach i w sercu. Jest ona osobą zaufania publicznego swoistym lekarzem infrastruktury i musi być stale w gotowości, oczekiwać nieoczekiwanego. Będzie zaskakiwana na każdym kroku i sprawdzana zarówno przez swoich przełożonych jak i podwładnych. W zależności od tego jaką ścieżkę zawodową wybierze, musi zdawać sobie sprawę, że jej największą siłą będzie obok doświadczenia, kompetencja, ale też i poczucie humoru :)

Niech się jednak Pani Inżynier nie martwi! Zawsze znajdzie się jakiś Pan Inżynier, który pomoże zapełnić jej to serce również przyjemnymi myślami :) Oczywiście po godzinach pracy!

Miłego dnia Panie i Panowie Inżynierowie!

 

One thought on “Poranna kawa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>