kobieca strona budownictwa…

O mnie

Zaskakując samą siebie…

Kiedy rozpoczęłam pracę nad blogiem zaskoczyłam nie tylko wielu moich znajomych, ale też samą siebie. Blogowanie pochłonęło mnie bez pamięci :) Z potrzeby ciągłego dokształcania się (niestety albo i stety człowiek uczy się przez całe życie) postanowiłam bardziej zainteresować się nowinkami z branży budowlanej oraz samą branżą i podzielić się tymi doświadczeniami z Wami. Myślę, że dla części z Was moje posty mogą stać się wystarczającą inspiracją, by spojrzeć na swój przyszły zawód z innej perspektywy. Dla tych, dla których budownictwo nie jest do końca drogą życiową, może być ciekawostką ze świata, który zadziwia na każdym kroku. Ponieważ przyszła Pani Inżynier usłyszała ostatnio wiele miłych komentarzy ze strony nie tylko Pań Inżynier, postanowiła nie feminizować bloga aż tak bardzo :) Co oczywiście nie oznacza, że zwątpiła w siłę damskiego pierwiastka w branży budowlanej! Co to, to nie! Nigdy nie zwątpię :)
Pisanie tego bloga daje mi wiele radości i dzięki Waszemu wsparciu mam nadzieję, że starczy mi sił, zaangażowania i mobilizacji by odkrywać świat budownictwa każdego dnia na nowo :) Biorąc pod uwagę mój słomiany zapał do wielu przedsięwzięć ufam, że tym razem będzie inaczej!

6 thoughts on “Zaskakując samą siebie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>