kobieca strona budownictwa…

Konstrukcje

Marzenia o pięknie konstrukcji…

Wrażliwa na piękno Pani Inżynier często pozbawiona jest cech prawdziwego artysty :( Niestety mimo iż staram się zachowywać otwartość umysłu mogę być tylko obserwatorem kreatywności Architektów. Tym razem w hołdzie najtęższym umysłom architektury, chciałabym zainteresować Was drogie Koleżanki (tudzież Koledzy) projektami budynków, w szczególności mieszkalnych, które zapierają dech w piersiach i skłaniają nas ku marzeniom.
Jakiś czas temu odkryłam stronę: freshome.com. Przedstawione na niej realizacje onieśmielają i inspirują. Spektakularne wręcz budynki są przykładem jak z marzeń można stworzyć coś namacalnego, wystarczy tylko chcieć i z pasją oddać się projektowaniu. Warto zwrócić uwagę, że na stronie tej umieszczane są nie tylko wielotysięczne, a nawet wielomilionowe projekty, ale też kreatywne rozwiązania rozbudowy lub przebudowy budynku w nietypowych warunkach, co potwierdza tezę, że często „chcieć to móc”. Również przedstawione na stronie realizacje wykończenia oraz wystroju wnętrz mogą stać się dla wielu z Was moi Drodzy ogromną inspiracją i zachętą do zapoznawania się z najnowszymi technologiami. Poniżej parę zdjęć ze strony freshome.com. Życzę miłej podróży w krainę marzeń :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>